chevron_right

Антени паралельного водіння

filter_alt
Фільтр
Останні відгуки
Останні відгуки

Паралельне водіння трактора – ефективна система для обробки земель!

Використання сучасних технологій в аграрному секторі дозволяє заощаджувати чималі фінансові кошти при підготовці та обробці сільськогосподарських земель.

Без використання спеціалізованих навігаційних комплексів виходять великі зони перекриття або пропуску, наприклад при внесенні добрив та засобів захисту рослин.

Все це негативно впливає на врожайність та якість продукції, яку вже важко буде продати по ринковій ціні

Антени для систем паралельного водіння трактора це найкраща інвестиція в розвиток свого господарства та бізнесу!

GPS антени для агронавігаторів встановлюються прямо на трактор чи комбайн і дозволяють мінімізувати пропуски та перекриття з точністю від 20-40 см.

Таких результатів можна досягти тільки завдяки точній системі навігації, яка орієнтується на кілька десятків супутників одночасно.

Чому фермери вирішують купити антену для агронавігатору:

  • - Підтримання зв’язку з близько 30 супутниками;
  • - Просте та легке встановлення на трактор;
  • - Корпус з міцного ABS пластику, стійкого до різних погодних умов;
  • - Довжини кабелю вистачить для легкого підключення та встановлення антени.

Економічна ефективність при використанні системи паралельного водіння

При використанні GPS антен вдається економити до 18-20% пального, витрата добрив та засобів захисту рослин зменшується на 9-10%.

Загалом оптимізується процес роботи, автоматизується робота механізаторів та трактористів.

Окупність системи залежить від багатьох факторів: ціни системи, загального часу її використання, технічного оснащення тракторів та інших факторів.

Як показує досвід наших клієнтів, система паралельного водіння окупається приблизно за один-два сезони, в залежності від розміру земельного банку.

Можливість працювати вночі за допомогою агронавігатора зменшує час на оброблення полів та дозволяє працювати в декілька змін без зупинки технологічного процесу.

Чому варто купити антену для агронавігатора вітчизняного виробництва?

Антени для агронавігаторів українських розробників нічим не поступаються європейським та американським аналогам, більше того вони краще пристосовані до наших умов експлуатації.

Як показує досвід наших постійних клієнтів, використання дорогих розробок від іменитих брендів не завжди є раціональним через надмірну кількість налаштувань та функцій які дуже рідко або й взагалі не використовуються в роботі в малих та середніх фермерських господарств.

Бренд компанії, яка виготовляє системи паралельного водіння трактора дуже сильно впливає на кінцеву ціну продукту, чим відоміша компанія в світі, тим дорожче буде коштувати їх система, хоча вона може майже на 100% бути аналогічна нашій українській розробці.

Популярні питання

Паралельне водіння на телефон - де скачати?

Завантажити безкоштовний додаток для паралельного водіння на телефон можна в Google Play. Але його коректна робота можлива лише при використанні зовнішньої антени, яка з'єднується зі смартфоном чи планшетом по Bluetooth протоколу і дозволяє отримати точність позиціонування в 20-50 см.

Чи є паралельне водіння на айфон?

Нажаль на сьогоднішній день немає додатків для паралельного водіння для пристроїв Apple. Станом на сьогодні програмне забезпечення доступне лише на системи Android.

Як купити систему паралельного водіння?

Систему паралельного водіння можна купити або у вигляді окремої антени, або у вигляді повністю налаштованої та готової до роботи системи. В першому випадку потрібно самостійно качати та налагоджувати додаток, з'єднувати його за антеною та заживлювати в кабіні. У другому випадку Ви вже отримуєте все необхідне для самостійного встановлення та роботи на полі.

Де знайти відгуки про системи паралельного водіння?

Ми спеціально збираємо відгуки від наших клієнтів, щоб Вам було більш зрозуміло як зробити правильний вибір кращої моделі. Окрема сторінка: відгуки про системи паралельного водіння


Ціни на Антени

Модель: Ціна:
Супутникова агронавігація Агрослалом (аналог) 11907 грн.
Антена для паралельного водіння ASN agro 14630 грн.
NavJet 502 - антена для агронавігації 17100 грн.
Антена приймач Ag Leader GPS 6000 20160 грн.
Антена для паралельного водіння NavJet 908 23000 грн.
Антена для агронавігатора Ag Leader GPS 6500 120960 грн.
GNSS RTK приймач Trimble R8 210000 грн.
GNSS RTK приймач Trimble R10 369600 грн.

© AgroNavigator, 2017
м. Полтава, вул. Ветеринарна, 22
(Пн-Сб, 10.00-18.00)
098 985-75-74
Умови повернення
Ціни та наявність АКТУАЛЬНІ !!!