chevron_rightNavJet

NavJet (Навджет, Україна)

Бренд NavJet представлений в наступних категорiях товарiв:

Агронавігатори від NavJet


Системи паралельного водіння вітчизняного виробництва все більше завойовують ринок України. Адже потреба у точному землеробстві зростає кожного дня, але при цьому малі та середні фермерські господарства не готові платити десятки тисяч доларів за іноземні технології. Тому GPS навігатори для сільськогосподарської техніки від NavJet вже багато років дозволяють фермерам зі всієї України отримувати всі можливості та переваги сучасного паралельного водіння.

В асортименті компанії є курсовказівники та окремі антени для агронавігації для будь якої потреби та для різних розмірів фермерських господарств. Саме широка лінійка агронавігаційних систем за доступними цінами і відрізняє компанію на ринку. Від малого фермера, що має 50 гектар і до середнього господарства з сотнями чи навіть тисячами гектар - кожен знайде свою систему для ефективної роботи та максимальної ефективності.Готові системи паралельного водіння від Навджет


Крім окремої антени для підвищення точності позиціонування фермерам пропонуються готові системи для паралельного водіння, які дозволяють вже через 20 хвилин почати повноцінну роботу в полі без потреби особливих навичок чи сторонньої допомоги. Сучасне програмне забезпечення, великі кольорові дисплеї, безпровідні технології - це все на самому високому рівні за українськими цінами!Переваги агронавігаторів NavJet:

  • найсучасніші технології: Bluetooth з'єднання без проводів;
  • робота зі всіма доступними навігаційними системами;
  • максимум супутників, що означає максимальну точність позиціонування;
  • найкраща частота оновлення, а отже найкращий відгук від керування;
  • надійність, перевірена роками.


Чому вже тисячі фермерів з Україні віддали перевагу курсовказівникам NavJet

По-перше, це звісно якість та надійність. Технології, що перевірені роками, але при цьому постійне вдосконалення якості, технологічності та функціональності. За своїми характеристиками агронавігатори Навджет не поступаються американським аналогам, що коштують в 3-4 рази дорожче. Тому фермери віддають перевагу саме вітчизняним агронавігаторам від компанії Navjet.

По-друге, співвідношення ціна/якість/функціональність. Агронавігатор Navjet окупить себе ще в перший сезон і далі буде приносити лише додатковий прибуток, зменшуючи витрати на засоби захисту рослин, добрива та паливо. А ось економія часу та підвищення зручності та прозорості роботи - це взагалі безцінне!

© AgroNavigator, 2017
м. Полтава, вул. Ветеринарна, 22
(Пн-Сб, 10.00-18.00)
098 985-75-74
Умови повернення