chevron_rightTrimble

Trimble (Трімбл, США)

Бренд Trimble представлений в наступних категорiях товарiв:

Агронавігатори Trimble


Компанія Trimble - це великий американський виробник супутникових систем та геодезичного обладнання. В сфері сільськогосподарського навігаційного обладнання фактично це світовий лідер, що працює в десятках країн світу та багато років випускає найбільш прогресивні та надійні системи.

Маючи вже більш ніж 50-ти річний досвід, компанія стала провідником у сфері агронавігації для сотень тисяч агрогосподарств по всьому світі. Багато в чому саме компанія Трімбл була першою та залишається і по сьогодні попереду. Сучасні технології, а головне надійність та перевірена якість - це все Trimble сьогодні.Трімбл - синонім агронавігації в усьому світі


Культова модель Trimble 250 (Трімбл 250) - це напевне найпопулярніший агронавігатор у світі за всі часи. Так, сьогодні ця модель вже не являється сучасною і використовує доволі застарілі технології, але при цьому до сих пір десятки тисяч фермерів використовують саме Trimble 250. А це каже про високу надійність та довговічність систем Trimble.

На сьогодні на зміну Трімбл 250 вже прийшли нові і сучасні моделі, такі як:


  • Trimble TMX-2050
  • Trimble CFX 750
  • Trimble GFX 350


В чому секрет популярності агронавігації від компанії Trimble:

  • вони були фактично першими на ринку та багато в чому створили цей ринок;
  • найбільший досвід, накопичений за більш ніж 50 років;
  • найбільш передові технології;
  • висока надійність та можливість працювати в режимі 24 години на добу та 7 днів на тиждень;
  • велика екосистема продуктів для точного землеробства у будь якому масштабі господарства.


На кого орієнтовані системи паралельного водіння від Trimble

Передові технології, бренд та виробництво систем у США роблять ці системи доволі дорогими для малих та середніх фермерських господарств. Тому системи агронавігації Trimble як правило вибирають великі господарства, з багатьма тисячами гектар землі в роботі та повноцінним використанням всієї екосистеми від Трімбл (наприклад автопілот). Лише на великих масштабах земельних банків можна в повній мірі реалізувати весь функціонал від передових іноземних систем точного землеробства. І лише в такому випадку це буде економічно доцільним кроком. Тому системи паралельного водіння та автопілоти від Трімбл - це вибір великих фермерських господарств!

© AgroNavigator, 2017
м. Полтава, вул. Ветеринарна, 22
(Пн-Сб, 10.00-18.00)
098 985-75-74
Умови повернення