chevron_rightRaven

Raven (Равен, США)

Бренд Raven представлений в наступних категорiях товарiв:

Допомагаємо фермерам служити світу - девіз компанії Raven Industries


Прагнучи розвивати сільське господарство за допомогою інновацій і технологій, Raven пропонує інноваційні високоякісні продукти та системи, які допомагають фермерам приймати правильні рішення та більш ефективно керувати процесами. Десятиліттями компанія Raven прагне максимально збільшити ефективність роботи для сільськогосподарських виробників. Сьогодні новаторська робота в автономних системах відкриває нові можливості в сільському господарстві - керування тракторами по полю, бездротове з’єднання офісу та кабіни кожного окремого трактору.Продукти для точного землеробства від Raven Industries


  • система аналітики та прогнозування для підвищення врожайності та зростання прибутків;
  • рішення для екологічності виробництва та мінімізації шкідливих викидів;
  • технічні рішення для зв’язку фермера з полем за допомогою технології підключеного робочого процесу.


Що робить компанії Raven особливою на ринку технічних рішень для сільського господарства:

Для всіх своїх клієнтів компанія забезпечує цінність продукту завдяки винятковій підтримці та індивідуальному обслуговуванню. Клієнти можуть розраховувати на те, що компанія виконає свої обіцянки.

У Raven є незмінне бачення важливості питання, як прогодувати зростаюче населення світу за допомогою інноваційних технологій. Це питання ще ніколи не було таким актуальним як сьогодні. В наш час фермери знаходяться під постійним тиском потреби виробляти більше продукції з меншими витратами. Щоб допомогти виробникам максимізувати врожайність і рентабельність інвестицій з меншими трудовими та економічним ресурсами, компанія прагне розвивати сільське господарство за допомогою технологій та інновацій.

© AgroNavigator, 2017
м. Полтава, вул. Ветеринарна, 22
(Пн-Сб, 10.00-18.00)
098 985-75-74
Умови повернення