chevron_rightASN agro

ASN agro (АСН агро, Україна)

Бренд ASN agro представлений в наступних категорiях товарiв:

Виробник систем паралельного водіння ASN-Agro


Виробник систем паралельного водіння ASN-Agro на ринку України вже довгих 15 років. Компанія спеціалізується виключно на супутникових радіонавігаційних системах та випускає багато видів апаратури для різних сфер промисловості. Накопичений досвід дозволяє виробляти високо конкурентну на світовому ринку продукцію за доступними українськими цінами.

Одним з пріоритетних напрямів роботи компанії являється аграрний сектор, а саме системи паралельного водіння. Агронавігатори АСН Агро на сьогоднішній день являють собою просунуті системи, що працюють з усіма доступними супутниковими системами та дозволяють отримати максимальну точність в рамках сучасних технологій. Це дійсно вітчизняний продукт, який не поступається іноземним аналогам. Але при цьому, коштує в рази дешевше! Саме тому тисячі фермерів по всій Україні за багато років вже зробили свій вибір на користь курсовказівників ASN-Agro.Додаток ASN-Agro


Крім технічного рішення компанія розробила фірмовий додаток для систем паралельного водіння під ОС Android. Додаток ASN-Agro є певним еталоном на вітчизняному ринку. Зручний та функціональний додаток задовольняє всі потреби фермерів у питанні паралельного водіння, а також високоточному виміру площі поля.Сучасні системи паралельного водіння від виробника АСН Агро дозволяють:

  • знижувати витрати засобів захисту рослин, добрив, пального та часу при виконанні сільськогосподарських робіт в полі;
  • працювати в будь яких умовах видимості, в тому числі і в ночі;
  • повністю контролювати весь технологічний процес: керувати по лініям, контролювати пройдений шлях та оброблену площу;
  • зберігати звіти про виконані роботи.


В асортименті продукції, що виробляє компанія є:

1. Окремі супутникові антени, що працюють з трьома супутниковими системами: GPS (США), Galileo (ЄС) та BaiDou (Китай). Ці антени дозволяють встановлювати зв"язок із близько 30 супутниками, що дає змогу визначати максимально точно координати трактору під час обробки поля. А це в свою чергу, вирішує проблеми із пропусками та перекриттями під час обробки, адже похибка точності близько 20-30см.

2. Повністю готові та налагоджені системи для паралельного водіння, що включають в себе саму антену, планшет для роботи (7 чи 8 дюймів на вибір), зарядний пристрій для живлення планшету від прикурювача, а також кріплення планшету в кабіні водія. Ця система дозволяє буквально за 15-20 хвилин повноцінно почати роботу навіть без сторонньої допомоги. Все дуже просто та доступно кожному!

© AgroNavigator, 2017
м. Полтава, вул. Ветеринарна, 22
(Пн-Сб, 10.00-18.00)
098 985-75-74
Умови повернення