chevron_right Блог
chevron_rightБезкоштовні додатки для агронавігації

Безкоштовні додатки для агронавігації

Із запропонованими в нашому магазині антенами та системами агронавігації праює як мінімум 3 альтерантивних безкоштовних програм, що доступні в Android Play Merket. Ми викладаємо як найбільш актуальні, так і старі версії додатків для тих випадків, якщо у Вас старий пристрій з доволі старою версією Android.

Нажаль, для систем iOS немає протестованих доступних програм. Але якщо Ви бажаєте придбати антену разом за нашим планшетом, Ви отримаєте вже налагоджену програму, що готова до роботи.

Додаток ASN-Agro


Головним додатком, яким особисто я користуюся і який раджу в першу чергу - це вітчизняний додаток ASN-Agro. До речі, ми є офіційними дилерами компанії та в нашому інтернет магазині представлена GPS антена та готові системи агронавігації від цього виробника.

На сьогоднішній день в магазині додатків Google Play Store доступна достатньо стара версія програми (версія 4.0 від 2019 року). Але на сьогоднішній день компанія вже розробила більш нові версії програми, які мають функціонал паралельних кривих (чого немає у версії 4.0), а також адаптована версія під пристрої з багатоядерними процесорами (х64).

Отже доступні, перевірені та працюючі на сьогодні версії додатка ASN Agro такі:
ASN-agro v.4.0
ASN-agro v.4.3
ASN-agro v.4.4 (x32)
ASN-agro v.4.5 (x64)
ASN-agro v.4.7 (x32)
ASN-agro v.4.7 (x64)


Як налаштувати та працювати з додатком ASN AgroДетальна інструкція по роботі з додатком ASN-Agro (pdf)


Додаток Агрослалом


Додаток Агрослалом також користується популярністю серед наших фермерів, адже він був одним з перших доступних безкоштовних додатків для агронавігації. І якщо не брати до уваги питання особистих уподобань, то цей додаток має певні технічні недоліки. Оскільки ми, в інтернет магазині AgroNavigator полюбляємо все тестувати, то ми виявили, що додаток Агрослалом не завжди стабільно працює на всіх версіях Android. Плюс є питання по роботі додатку останніх версій у безкоштовному режимі. Тому вибір користуватися чи ні додатком Агрослалом - залишається за Вами. Ми, в свою чергу, приводимо тут всі версії цього додатку. Але особливо відмітимо, що найбільш стабільна його версія - це 1.7.

Agroslalom-1.5
Agroslalom-1.6
Agroslalom-1.7 (найбільш стабільна версія)
Agroslalom-1.8

І до речі, якщо Вас цікавить антена Агрослалом, то ми маємо її вдосконалений аналог, тому переходьте та знайомтеся!


Додаток Навігатор полів


Доволі цікавий додаток, який також активно оновлюється та розвивається. Але потрібно відмітити, що додаток має певні технічні нюанси та обмеження по роботі. Тому кожну актуальну версію додатку потрібно окремо тестувати на виявлення недоліків. Через те, що додаток постійно оновлюється ми просто приводимо посилання на Google Play Market, де Ви завжди знайдете саму останню версію Навігатору полів:

Навігатор полів на Google Play Market
© AgroNavigator, 2017
м. Полтава, вул. Ветеринарна, 22
(Пн-Сб, 10.00-18.00)
098 985-75-74
Умови повернення